Руководство школе
Директор:  Илић Снежана
Помоћник директора:  Лиа Стефан
Правник:  Тадић Јелица
Секретар:  Угљешић Богданка
Рачуноводство
Шеф рачуноводства:  Радојчић Маријана
Педагошко психолошка служба
Стручни сарадник - педагог:  Параскева Узоњ
Школска библиотека
Стручни сарадник - библиотекар:  Ћурчин Габриела

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 Наставно особље

Наставници опште образовних предмета:

  1. Барбу Данијела
  2. Берлован Лућиан
  3. Богић Павлов Невенка
  4. Божић Александар
  5. Бека Емилиjан
  6. Бранков Нађа
  7. Васић Марија Каначки
  8. Величковић Александра
  9. Вишњић Татјана
  10. Гвозденов Милица
  11. Грозданић Биљана
  12. Грујин Коршош Милица
  13. Ђенић Снежана
  14. Кнежевић Боро
  15. Клиска Марина
  16. Костић Душан
  17. Краљевски Јовановић Јелена
  18. Кукић Милан
  19. Лауш Слободан
  20. Личина Јелена
  21. Мартиновић Сања
  22. Месицки Снежана
  23. Маринов Марина
  24. Митровски Никола
  25. Ничевски Милена
  26. Плећаш Станислава
  27. Предић Зоран
  28. Прокић Јасмина
  29. Радека Данијела
  30. Ранков Уна
  31. Рељин Александар
  32. Стајић Петар
  33. Стојановић Светислав
  34. Сфера Мариора
  35. Тодоровић Живков Тијана
  36. Трифуновић Наташа
  37. Ћурчин Габриела

 Наставници изборних предмета:

  1. Божовић Владимир
  2. Васић Симеон
  3. Младеновић Биљана 
  4. Сфера Мариора
  5. Јанеш Флоренциу

Наставници стручних предмета

Наставници економске групе предмета:

  1. Михајловски Оливера
  2. Рудић Игор

Наставници хемијско-технолошке групе предмета:

  1. Бајаш Јон
  2. Бешина Јелена
  3. Босиок Виореауа
  4. Брадић Александра
  5. Вељић Драгана
  6. Вукан Светлана
  7. Гашпар Маријана
  8. Доклеан Дорина
  9. Живојновић Владислава
  10. Жмахер Јадранка
  11. Илинчић Зоран
  12. Јанковић Соња
  13. Јовановић Ружица
  14. Марковић Душка
  15. Митровић Маја
  16. Нермешан Гомбар Ева
  17. Николић Јасмина
  18. Олуић Драгица
  19. Павловски Горан
  20. Пауљев Гордана
  21. Радека Бојан
  22. Радуловац Милић Нада
  23. Тот Барбара
  24. Трусник Драгана
  25. Фако Ерне
  26. Хонае Елизабета
  27. Чех Оливера
  28. Џодић Добривоје

Помоћни наставници у лабораторији:

  1. Беновић Ивана
  2. Милутиновић Тијана
  3. Тот Елеонора
  4. Хорват Габриела

Наставници фарацеутске групе предмета:

  1. Аврамеску Снежана
  2. Давидовић Јонел
  3. Стојковић Јасмина

Наставници медицинске групе предмета:

  1. Доневски Беба
  2. Јанковић Михаела
  3. Јушчак др Матеја
  4. Косановић Велибор
  5. Лазаревић др Коста
  6. Лападат Симона
  7. Марчек др Весна
  8. Микша др Денис
  9. Милетић др Маја
  10. Миличевић др Жељко
  11. Муратовић Марјан
  12. Николић др Срба
  13. Остојић Радмила
  14. Отонога др Октавијан
  15. Павлов др Гордана
  16. Печеничић др Драгана
  17. Пинтор др Валериу
  18. Предић Анђелија
  19. Резба Катица
  20. Рибаров Лидија
  21. Соколовац  Јоланда
  22. Танацков Виолета

Ненаставно особље

  1. Бјелан Радојка
  2. Богић Богданка
  3. Божинов Јелена
  4. Вукелић Николија
  5. Остојић Гордана
  6. Паскота Ненад
  7. Радмановац Лидија
  8. Токин Јасмина
  9. Хорват Пал